19.12.13

דרקו, תולי עוד דמויות מערוץ בייבי עכשיו אצלכם בחדר של הקטנטנים...

כן כן זה קרה ערוץ בייבי חי ונושם בבית!!! חלומו של כל זאטוט שרואה את הערוץ. ערוץ הפעוטות בייבי משיק סדרה של בובות המבוססות על הדמויות האהובות על הקטנטנים שלנו.

אני אעשה קצת סדר למי שלא מכיר (יש כזה מישהו??? לא לא מתייחסת אליכם הרווקים) ערוץ בייבי הוא ערוץ טלוויזיה המיועד לתינוקות ופעוטות בשלבי התפתחות שונים. הערוץ פותח והופק במיוחד עבור תינוקות וילדים קטנים. אגב הערוץ משדר 24 שעות ביממה ומשודר ב- yes וב-Hot. הערוץ בייבי הוא ערוץ ישראלי (וגם בינלאומי) המופק בישראל ומשודר בכ-100 מדינות, ב-18 שפות!!!

עכשיו הערוץ משיק סדרת בובות חדשה המבוססות על הדמויות האהובות במיוחד על קהל הפעוטות והתינוקות - דרקו ותולי ועוד דמויות נוספות בייבי פרפר, ג'ירפה, היפו ועוד רבים טובים...

אני ניסיתי את דרקו - הכוללת שירי הפעלה ומנגנון לשלושה מצבים: 
1) מצב יום - הפעלה באמצעות חיישן תנועה או באמצעות לחצן.
2) מצב לילה – מנגינה נעימה המופעלת אוטומטית באמצעות חיישן קול כאשר התינוק בוכה.
3) מצב לחצן - השירים והנעימות מערוץ הטלוויזיה בייבי בהשמעה רציפה.נרשמה התלהבות! בעיקר ממצב לילה... אפשר לכוון למצב חיישן או מצב לחצן. ויש שתי אופציות של חוזק הווליום. דרקו היא בובה גדולה יחסית וחמודה מאוד. יש כל מיני הבדלים במרקמי הבד ולדוגמא הבד של הכנפיים מרשרש וכך גם האוזניים אך הקרניים מבד פרוותי יותר כך שהפעוט מגורה לגעת ולחקור.
ניכר כי היה כאן תכנון מוקפד. חשוב מאוד לציין שאזור הבטריות מוגן ע"י כיסוי בד שנצמד בסקוץ' חזק, וגם אם נפתח אותו לא ניתן להוציא את הבטריות מכיוון שהמכסה מחוזק עם בורג כמקובל.

אתם מוזמנים להתרשם בעצמכם מהסרטוןישנן 3 רמות של בובות ומחירים דרקו (שאני ניסיתי) ותולי בובות גדולות ומחירן 99.90 ש"ח.
דרקו ותולי בובות בגודל בינוני עם נעימות שונות ומרגיעות שנתלות על עגלת התינוק או אוניברסיטה ומחירן 69.90 ש"ח.
בובות קטנות שמרשרשות, רוטטות ונתלות על עגלת התינוק או אוניברסיטה ומחירן 39.90 ש"ח. אני ניסיתי מהסדרה הזו את בייבי פרפר.


הפרפר מדליק, אפשר למשוך את הרצועה ואז הוא רוטט. הכנפיים מרשרשות וכמובן שיש את הרעשנים שמרעישים וכייף לקטנטנים למשוך בהם.

חשוב לציין שהבובות נמכרות ב- לרשימת הסניפים לחצו פה, במוצצים ובחנויות פרטיות נוספות.

ועוד קצת אקסטרה למי שלא מכיר לערוץ בייבי יש ערוץ באינטרנט שנקרא Babytv וערוץ יוטיוב משלהם ואפילו אפליקציות וכמובן דף בפייסבוק...

רוצים להישאר מעודכנים על כל החידושים וההגרלות ועוד? לחצו כאן ועשו לייק לדף בפייסבוק!
או הירשמו בצד ימין ותקבלו מייל על כל פוסט חדש...

אז אל תשכחו איפה שמעתם על זה.... נתראה בפוסט הבא!